OKŁADKA
 PATRONI

 

 

 POLECAMY
Beaty, Rymy, ?ycie. Leksykon Muzyki Hip-Hop
 PARTNERZY
Andrzej Cała w Roxy FM

Andrzej Cała, główny autor Leksykonu r&b i soul Dusza, Rytm, Ciało będzie w środę 10 grudnia 2008 r. gościem Lexusa i Noviki w audycji Miastosfera (stacja Roxy FM). Zapowiada się bardzo ciekawa rozmowa, silnie wzbogacona dawką wykwintnego r&b i soulu - zachęcamy do słuchania! Audycja trwa od 22 do 24. Można jej posłuchać także na www.roxy.fm

Przy okazji dla wszystkich nieobecnych mamy gorący link do podcasta ze spotkania z Andrzejem w Lublinie - oto i on

 
Impreza promocyjna leksykonu - 4.12 Wrocław

 

Impreza promocyjna leksykonu r&b - 4.12 Kamfora
4 grudnia (czwartek) w klubie Kamfora (Św. Antoniego 24c) we Wrocławiu odbędzie się impreza promocyjna książki "Dusza, rytm, ciało. Leksykon muzyki r&b i soul".

Wysmakowane tytułowe brzmienia, wzbogacone solidną dawką funku i klasycznego hip-hopu, z płyt winylowych zagrają autor leksykonu: Radek Miszczak (Wrocław), mistrz miksowania klasycznego funku Dr Oldschool oraz reprezentant duetu Czikitas BrothersJFK, specjalizujący się w oldschoolowym disco. W planie imprezy m.in. występy-niespodzianki wokalistek i wokalistów r&b, tematyczne wizuale oraz specjalne drinki w klimacie afro.


Przed taneczną ucztą o godzinie 18.00 w klubie odbędzie się spotkanie autorskie. W programie m.in. luźna dyskusja na temat dobrej muzyki i jej przyszłości w dobie cyfrowej, idei i genezie powstania kolejnego leksykonu (pierwszy - "Beaty, rymy, życie" z 2005 - dotyczył brzmień hip-hop i rap), stanie „polskiego” r&b, a do tego podpisywanie książek  i możliwość kupienia leksykonu w promocyjnej cenie 59 pln.

Dyskusję poprowadzi dziennikarz portalu muzycznego diggin.pl - Jfk.

Na imprezę zapraszają Agencja Joytown i 99promo.

  • 4.12.2008 czwartek
  • Kamfora Club (ul. Św. Antoniego 24c, dziedziniec WSZiF)
  • Spotkanie autorskie: 18:00-19.00
  • Start imprezy: 21:00
  • Zagrają: Radek Miszczak, Dr. Oldschool, JFK
  • Wstęp na imprezę: 5 pln
 
R&B i soul podbijają media!
Leksykon muzyki r&b i soul na dobre rozpoczyna ekspansję medialną! W najnowszych numerach magazynów Machina i HIRO możecie przeczytać jego zapowiedzi. Dodatkowo o premierze książki napisały tak ważne ośrodki medialne w Internecie, jak chociażby:
Leksykon wzbudził zainteresowanie także uznanych serwisów muzycznych, m.in.:

 

Niebawem prawdziwy wysyp recenzji Leksykonu w różnych dziennikach, tygodnikach i miesięcznikach! O każdej z nich będziemy informować. Najbliższy tekst (wzbogacony fragmentami wywiadów z autorami) ukaże się w środę 19.11.2008 r. na łamach Życia Warszawy

 
Więcej...
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 9 - 12 z 22
© 2008. Stroną zarządza Agencja Joytown. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design: Adam Lis & Wojtek Krzeszowski.