OKŁADKA
 PATRONI

 

 

 POLECAMY
Beaty, Rymy, ?ycie. Leksykon Muzyki Hip-Hop
 PARTNERZY
Leksykon @ MySpace

 

Zapraszamy wszystkich fanów muzyki do dołączenia do społeczności portalu MySpace, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście! Na tym wyjątkowym miejscu w sieci, gdzie spotykają się wszyscy miłośnicy wysmakowanych brzmień, następnie koniecznie dodajcie do grupy znajomych "Duszę, rytm, ciało. Leksykon muzyki r&b i soul" - czyli oficjalny myspace'owy profil książki.

Profil prowadzi załoga zaprzyjaźnionego serwisu soulbowl.pl , czyli najbardziej tętniącego rytmami r&b i soul miejsca w polskim internecie.

Niebawem na stronach portalu pojawi się materiał filmowy, poświęcony książce. News o premierze pojawi się na tej stronie.

 
Na stojąco proszę państwa.
Kolejne recenzje leksykonu pojawiają się w polskiej prasie i internecie. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że są równie entuzjastyczne! Leksykon r&b i soul "Dusza, rytm, ciało" jest doceniany zarówno za eleganckie wydanie i oprawę graficzną, jak i pasjonującą zawartość merytoryczną. Zresztą zachęcamy do samodzielnego zapoznania się z tekstami dziennikarskimi, a także opiniami fanów, wyrażanymi pod tekstami w internecie. Fragmenty recenzji znajdują się w dziale RECENZJE , tam też odnośniki do pełnych tekstów. Lista będzie stale poszerzana, jako że kolejne tytuły planują publikację artykułów o leksykonie.
 
Oficjalny spot Leksykonu
Ekspansji medialnej ciąg dalszy! Zapraszam do obejrzenia spotu wyprodukowanego przez Shotmate. Już niedługo będziecie mogli go zobaczyć w 4fun.tv i w telewizji 3space.

OBEJRZYJ SPOT
 
Więcej...
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 5 - 8 z 22
© 2008. Stroną zarządza Agencja Joytown. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design: Adam Lis & Wojtek Krzeszowski.