OKŁADKA
 PATRONI

 

 

 POLECAMY
Beaty, Rymy, ?ycie. Leksykon Muzyki Hip-Hop
 PARTNERZY
Oficjalny spot Leksykonu
Ekspansji medialnej ciąg dalszy! Zapraszam do obejrzenia spotu wyprodukowanego przez Shotmate. Już niedługo będziecie mogli go zobaczyć w 4fun.tv i w telewizji 3space.

OBEJRZYJ SPOT
 
I po imprezie!

Pierwsza impreza promocyjna Duszy, Rytmu, Ciała (czwartek 4.12 Wrocław) skończyła się mega sukcesem! Podczas spotkania autorskiego z Radkiem Miszczakiem wrocławski Klub Kamfora wypełnił się po brzegi fanami dobrej muzyki, którzy przez ponad 1,5 godziny dyskutowali o swojej pasji z jednym z autorów leksykonów muzyki r&b i hip-hop. Przywitani kieliszkami wina wzięli następnie udział w tanecznej imprezie w rytmach r&b i soul, którą z płyt winylowych rozkręcili JFK, Dr. Oldschool a także Radek Miszczak. Ich sety zostały wzbogacone występami niespodziankami - za mikrofon chwycili m.in. Mrozu oraz Basia eM, czyli reprezentanci wrocławskiej sceny r&b.

Impreza trwała niemalże do 4 rano w piątek. Pod tym adresem możecie zobaczyć pierwsze fotki z tego wydarzenia. Niebawem zamieścimy także podcast z rozmowy autorskiej, a także informacje o przeprowadzonych podczas spotkania wywiadach. A propos - wywiad z Radkiem Miszczakiem będzie wyemitowany w środę 10 grudnia między 19 a 20 na antenie Radia Wrocław . Były także kamery, więc spodziewajcie się info o wideorelacji z wydarzenia. A tymczasem zapraszamy na kolejną z imprez promocyjnych Duszy, Rytmu, Ciała - piątek 23 I 2008 r. w Krakowie. Szczegóły wkrótce!

 
Andrzej Cała w Roxy FM

Andrzej Cała, główny autor Leksykonu r&b i soul Dusza, Rytm, Ciało będzie w środę 10 grudnia 2008 r. gościem Lexusa i Noviki w audycji Miastosfera (stacja Roxy FM). Zapowiada się bardzo ciekawa rozmowa, silnie wzbogacona dawką wykwintnego r&b i soulu - zachęcamy do słuchania! Audycja trwa od 22 do 24. Można jej posłuchać także na www.roxy.fm

Przy okazji dla wszystkich nieobecnych mamy gorący link do podcasta ze spotkania z Andrzejem w Lublinie - oto i on

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 9 - 12 z 24
© 2008. Stroną zarządza Agencja Joytown. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design: Adam Lis & Wojtek Krzeszowski.