OKŁADKA
 PATRONI

 

 

 POLECAMY
Beaty, Rymy, ?ycie. Leksykon Muzyki Hip-Hop
 PARTNERZY
Leksykon na żywo w Krakowie

Po wielkim sukcesie imprezy promocyjnej leksykonu r&b i soul we wrocławskiej Kamforze na początku grudnia, połączone kombo spotkań autorskich oraz imprez didżejskich uderza w kolejnych miastach!

Już w piątek 23 stycznia 2009 r. będziecie mieli okazję poznać się z autorami Duszy, rytmu, ciała w Krakowie! Andrzej Cała i Radek Miszczak zapraszają na spotkanie autorskie w salonie EMPiK na krakowskim rynku od godziny 17.00 - szykuje się bardzo ciekawa dyskusja na temat czarnych brzmień, miłości do muzyki, koncertów oraz oczywiście samej książki, kulis jej powstawania, ciekawostek związanych z pisaniem i wydawaniem, spotkań z artystami... Naturalnie będzie można także zakupić książkę oraz otrzymać autografy z dedykacją.

Natomiast od godziny 21.00 w klubie InBlanco (ul. Jagiellońska 6, przecznica Szewskiej) autorzy leksykonu zaprezentują Wam najbardziej taneczne z opisywanych brzmień podczas porywającej imprezy w rytmach r&b i soul! Nie zabraknie także smaczków hiphopowych i funkowych - tym bardziej będzie warto wybrać się w piątkowy wieczór do klubu InBlanco.

Na imprezę i spotkanie zapraszają Agencja Good Tunes oraz Agencja Joytown. Sprawdźcie plakat!

 
Wywiad video z Radkiem Miszczakiem @MySpace

Na stronach portalu MySpace dostępne jest już video z wywiadem z Radkiem Miszczakiem, wydawcą i jednym z autorów Leksykonu R&B "Dusza, rytm, ciało". Gorąco zachęcamy do obejrzenia:)

Wywiad dostępny jest na profilu leksykonu: http://www.myspace.com/leksykonrnb

 
Leksykon @ MySpace

 

Zapraszamy wszystkich fanów muzyki do dołączenia do społeczności portalu MySpace, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście! Na tym wyjątkowym miejscu w sieci, gdzie spotykają się wszyscy miłośnicy wysmakowanych brzmień, następnie koniecznie dodajcie do grupy znajomych "Duszę, rytm, ciało. Leksykon muzyki r&b i soul" - czyli oficjalny myspace'owy profil książki.

Profil prowadzi załoga zaprzyjaźnionego serwisu soulbowl.pl , czyli najbardziej tętniącego rytmami r&b i soul miejsca w polskim internecie.

Niebawem na stronach portalu pojawi się materiał filmowy, poświęcony książce. News o premierze pojawi się na tej stronie.

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 5 - 8 z 24
© 2008. Stroną zarządza Agencja Joytown. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design: Adam Lis & Wojtek Krzeszowski.