OKŁADKA
 PATRONI

 

 

 POLECAMY
Beaty, Rymy, ?ycie. Leksykon Muzyki Hip-Hop
 PARTNERZY
Leksykon w Soulówce

W najbliższy piątek 24 października o 21.00 Andrzej Cała - autor Leksykony r&b i soul "Dusza, rytm, ciało" - będzie gościł w audycji "Soulówka" na antenie akademickiego Radia Kampus. W wyjątkowym programie radiowym, poświeconym wysmakowanym czarnym brzmieniom, opowie prowadzącej Sylwii Kawalerowicz oraz wszystkim Słuchaczom o kulisach powstania książki, jej zawartości, różnych ciekawostkach związanych z leksykonem oraz naturalnie zaprezentuje wiele ciekawych nagrań.

Radia Kampus można słuchać w Warszawie na 97,1 FM oraz w całej Polsce poprzez stronę www.radiokampus.waw.pl

Zapraszamy do słuchania! Niebawem autorzy leksykonu będą gościć w kolejnych ośrodkach medialnych, o czym będziemy stale informować.

 
Leksykon w sklepach muzycznych

"Dusza, rytm, ciało. Leksykon r&b i soul" dostępny jest już w kilku miejscach także poza internetem. Póki co świeżutkie egzemplarze książki możecie kupić w sklepach muzycznych:

  • WaxBox (Rondo jazdy polskiej lok. 6, 00-635 Warszawa, tel.: 22 825 62 86 - podziemia przy Metrze Politechnika)
  • Side One (Chmielna 21, 00-021 Warszawa - w bramie przy wyjściu z Chmielnej na skrzyżowanie z Bracka)

Ich lista będzie się stale poszerzać! Leksykon trafia właśnie do centrum dystrybucyjnych i niebawem będzie do dostania także w tradycyjnych księgarniach. 

 
Start sprzedaży leksykonu

Mamy dobre info, dla wszystkich chętnych poznania Leksykonu:) Książkę można już kupić w sklepie Agencji Joytown (w promocyjnej cenie 64,90 - dział KUP!) oraz na aukcji Allegro (link) . Osoby, które teraz dokonają zakupu, nie dość że będą pierwszymi w Polsce czytelnikami Leksykonu, to dostaną jeszcze egzemplarze z autografem jednego z autorów!

Leksykon trafi do tradycyjnych księgarni za około dwa tygodnie.

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 21 - 24 z 24
© 2008. Stroną zarządza Agencja Joytown. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design: Adam Lis & Wojtek Krzeszowski.