OKŁADKA
 PATRONI

 

 

 POLECAMY
Beaty, Rymy, ?ycie. Leksykon Muzyki Hip-Hop
 PARTNERZY
Gratka - egzemplarze z dedykacjami

Dla wszystkich kolekcjonerów "wyjątkowych egzemplarzy" mamy dobre info! Kupując "Duszę, rytm, ciało..." w sklepie Agencji Joytown (dział KUP! ) dostaniecie książki z autografami jednego z autorów, dodatkowo istnieje możliwość "zamówienia" dedykacji dla konkretnej osoby w komentarzach do zamówienia. Tak wyróżniona książka może być perfekcyjnym podarunkiem świątecznym dla bliskiej osoby, która lubi słuchać czarnych brzmień. Dodatkowo w internetowym sklepie Agencji Joytown książki są dostępne w promocyjnej cenie 64,90, podczas gdy w punktach sprzedaży detalicznej cena wynosi 69,00 pln.

Podobnie wyróżnione egzemplarze można kupić wciąż na aukcji serwisu Allegro.pl.

 
Nowe punkty sprzedaży
Leksykon r&b i soul jest już dostępny w pierwszych punktach sprzedaży detalicznej we Wrocławiu, Opolu i w Warszawie. Ich lista będzie stale poszerzana, a znajdą się na nich oprócz tradycyjnych księgarni także sklepy muzyczne, lifestyle'owe i inne.

Co więcej, Leksykon jest już dostania także w sieci EMPiK w całej Polsce! Jeżeli w pojedynczych salonach nie ma go jeszcze "na stanie", można spokojnie zamówić go u obsługi.

Pełna lista aktualnych punktów sprzedaży detalicznej dostępna jest w dziale DYSTRYBUCJA .

Leksykon będzie można kupić także na stoisku z gadżetami podczas koncertów Roisin Murphy (środa 12.11.2008) i The Roots (piątek 28.11.2008) w warszawskiej Arenie Ursynów. Więcej info o koncertach na stronie organizatora - Good Music Productions .
 
Nowe fragmenty

Zapraszamy do działu FRAGMENTY , w którym znajduje się kilkanaście plików .pdf z częściami Leksykonu r&b i soul. Pewne wyobrażenie o treści liczącej ponad 600 stron książki z pewnością dadzą zamieszczone we wspomnianym dziale profile Eryki Badu, Isaaca Hayesa, George'a Clintona (+Parliament/Funkadelic), Rihanny i kilku innych artystów. Można zapoznać się także ze wstępem autorskim, przewodnikiem po leksykonie, przykładowymi rankingami oraz fragmentami dodatkowych tekstów. Choć tekstów jest sporo, to w porównaniu z ogromem zawartości Leksykonu, stanowią jedynie skromną przystawkę:)

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 17 - 20 z 24
© 2008. Stroną zarządza Agencja Joytown. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design: Adam Lis & Wojtek Krzeszowski.