OKŁADKA
 PATRONI

 

 

 POLECAMY
Beaty, Rymy, ?ycie. Leksykon Muzyki Hip-Hop
 PARTNERZY
R&B i soul podbijają media!
Leksykon muzyki r&b i soul na dobre rozpoczyna ekspansję medialną! W najnowszych numerach magazynów Machina i HIRO możecie przeczytać jego zapowiedzi. Dodatkowo o premierze książki napisały tak ważne ośrodki medialne w Internecie, jak chociażby:
Leksykon wzbudził zainteresowanie także uznanych serwisów muzycznych, m.in.:

 

Niebawem prawdziwy wysyp recenzji Leksykonu w różnych dziennikach, tygodnikach i miesięcznikach! O każdej z nich będziemy informować. Najbliższy tekst (wzbogacony fragmentami wywiadów z autorami) ukaże się w środę 19.11.2008 r. na łamach Życia Warszawy

 
"Szacun, panowie"

Pierwsza drukowana recenzja Duszy, rytmu, ciała... ukazała się w najnowszym wydaniu tygodnika Newsweek (47/2008). Tekst pt. "Cegła z duszą" uznany dziennikarz Filip Łobodziński rozpoczął słowami "Szacun, panowie", a zakończył "Brawa na stojąco". Cóż... zachęcamy do lektury pełnej wersji w nowym Newsweeku:) Fragmenty wszystkich tekstów o leksykonie będą systematycznie trafiać do działu RECENZJE .

Ekspancji medialnej ciąg dalszy. Duży tekst o leksykonie, wzbogacony wypowiedziami wszystkich autorów, ukazał się także w dzisiejszym stołecznym wydaniu Gazety Wyborczej. Kolejne teksty w drodze:)

 
Wywiad z Andrzejem Cała
Na najlepszej polskiej stronie poświęconej brzmieniom soul i r&b - soulbowl.pl - pojawił się niedawno wywiad z Andrzejem Cała o tytule "Klapki na oczach są bardziej domeną słuchaczy niż artystów". Prowadząca go emm zadała autorowi "Duszy, rytmu, ciała" bardzo wiele wnikliwych pytań na temat genezy, idei i sposobu powstania leksykonu. Dziennikarz podzielił się także swoimi spostrzeżeniami na temat rodzimej sceny czarnych brzmień, różnic między Ursulą Rucker a Cassie oraz współczesnym pokoleniu słuchaczy muzyki. Gorąco zachęcamy do lektury! Oto LINK.
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 13 - 16 z 24
© 2008. Stroną zarządza Agencja Joytown. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design: Adam Lis & Wojtek Krzeszowski.