OKŁADKA
 PATRONI

 

 

 POLECAMY
Beaty, Rymy, ?ycie. Leksykon Muzyki Hip-Hop
 PARTNERZY
Leksykon ponownie dostępny

Od czasu premiery leksykonu r&b i soul "Dusza, rytm, ciało" oba gatunki zyskały na popularności, a chętnych do zgłębienia wiedzy na ich temat wciąż przybywa. Jako że "księgarniany" nakład książki jest już niemalże wyczerpany, z pewnością wielu czytelników ucieszą trzy informacje:

1. Od listopada 2009 książki są ponownie dostępne w internecie,

2. Z okazji rocznicy premiery ich cena wynosi 39 zł, zamiast "okładkowych" 69 zł! 

3. Książki można nabyć z dedykacją dla wybranej osoby od jednego z autorów

Leksykony w promocynej cenie możecie obecnie nabyć na stronach serwisu aukcyjnego Allegro , a także w sklepie internetowym Agencji Joytown.

Polecamy także telewizyjną reklamę leksykonu!

Pozostający nakład jest ograniczony i podlega wyczerpaniu, dlatego polecamy spieszyć się z decyzją o zakupie, a następnie z radością zgłębiać się w lekturę najbogatszego kompendium wiedzy na temat czarnych brzmień, dostępnego w Polsce:)

 
Nowe recenzje

Przekrój, CKM, Men's Health, Semestr... To tylko kilka tytułów, które umieściły na swoich łamach recenzje Leksykonu muzyki r&b i soul. Kontynuując trend poprzednich ocen - są to same pozytywne teksty:)

Zachęcamy do zapoznania się z ich fragmentami do działu RECENZJE .

Za nami wyjątkowo gorąca impreza promocyjna Duszy, rytmu, ciała... w Krakowie. Niebawem relacja z tego (i zaległa z wrocławskiego!) eventu, jak i zapowiedź kolejnych spotkań autorskich i imprez w rytmach r&b i  soul, granych przez Andrzeja Cała, Radka Miszczaka i Hirka Wronę. Na pierwszym celu ...Warszawa.

 
Leksykon w Krakowie i Wrocławiu

Już w piątek 23 stycznia oficjalna muzyczna premiera Leksykonu r&b i soul Dusza, rytm, ciało w Krakowie . Przypominamy, że dyskusja o czarnej muzyce i spotkanie autorskie o 17.00 w EMPiKu na krakowskim Rynku. Następnie od 21.00 taneczna impreza w klubie In Blanco. Oprawa muzyczna będzie należała do dwóch autorów leksykonu - Andrzeja Cała i Radka Miszczaka.

Natomiast kilka tygodni temu, już po premierze Leksykonu w klubie Kamfora, na wrocławskim rynku odbył się szalony happening promocyjny Leksykonu. Miał on miejsce specyficznego spotkania autorskiego, które odbywało się na jednej z ławek ulicznych, specjalnie w tym celu przyozdobionych. Jako że data wydarzenia zbiegła się z Mikołajkami, było także sporo upominków dla najmłodszych:) Jeśli chcecie zobaczyć, jak pełniący rolę Świętego Mikołaja Radek Miszczak oraz ekipa filmowa Shotmate rozdawali prezenty walczyli z deszczem podczas realizowania tej szalonej akcji, koniecznie zobaczcie filmik z relacją. W tym celu zapraszamy na stronę www.youtube.com/watch?v=9imlXXZOxMA

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 4 z 24
© 2008. Stroną zarządza Agencja Joytown. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design: Adam Lis & Wojtek Krzeszowski.