OKŁADKA
 PATRONI

 

 

 POLECAMY
Beaty, Rymy, ?ycie. Leksykon Muzyki Hip-Hop
 PARTNERZY
Leksykon na żywo w Krakowie

Po wielkim sukcesie imprezy promocyjnej leksykonu r&b i soul we wrocławskiej Kamforze na początku grudnia, połączone kombo spotkań autorskich oraz imprez didżejskich uderza w kolejnych miastach!

Już w piątek 23 stycznia 2009 r. będziecie mieli okazję poznać się z autorami Duszy, rytmu, ciała w Krakowie! Andrzej Cała i Radek Miszczak zapraszają na spotkanie autorskie w salonie EMPiK na krakowskim rynku od godziny 17.00 - szykuje się bardzo ciekawa dyskusja na temat czarnych brzmień, miłości do muzyki, koncertów oraz oczywiście samej książki, kulis jej powstawania, ciekawostek związanych z pisaniem i wydawaniem, spotkań z artystami... Naturalnie będzie można także zakupić książkę oraz otrzymać autografy z dedykacją.

Natomiast od godziny 21.00 w klubie InBlanco (ul. Jagiellońska 6, przecznica Szewskiej) autorzy leksykonu zaprezentują Wam najbardziej taneczne z opisywanych brzmień podczas porywającej imprezy w rytmach r&b i soul! Nie zabraknie także smaczków hiphopowych i funkowych - tym bardziej będzie warto wybrać się w piątkowy wieczór do klubu InBlanco.

Na imprezę i spotkanie zapraszają Agencja Good Tunes oraz Agencja Joytown. Sprawdźcie plakat!

 
wstecz   dalej »
© 2008. Stroną zarządza Agencja Joytown. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design: Adam Lis & Wojtek Krzeszowski.